کیان اتصال تامین کننده انواع لوله پلی اتیلن از جمله فاضلابی ، آبرسانی و گازرسانی.

 

لوله پلی اتیلن چیست

لوله پلی اتیلنی به زبان ساده لوله‌ای است که از جنس پلی اتیلن ساخته شده است و همین مواد پلی اتیلن است که به لوله خواصی می‌بخشد که باعث مزیتها و این مزایا باعث محبوبیت لوله‌های پلی اتیلنی شده است.
لوله‌های PE دارای مزایای بسیاری می‌باشند, کیفیت بالا، قابل اطمینان بودن لوله و اتصالات پلی اتیلنی، سهولت بارگیری و حمل و نقل لوله و اتصالات پلی اتیلنی به دلیل وزن نسبتا پایین آنان، نصب سریع و آسان، انواع پلی اتیلن را به بهترین انتخاب در پروژه‌های گوناگون تبدیل کرده است. همچنین لوله PE دارای شعاع خمش مناسب می‌باشد و در دمای بسیار پایین دارای مقاومت بسیار خوبی در مقابل ضربه و فشار دارد. محیط‌های اسیدی و بازی و همچنین بسیاری از محلولها و مواد شیمیایی تاثیری بر پلی اتیلن نمی گذارند. همین امر یکی از مهمترین مزیت‌های لوله PE و اتصالات پلی اتیلن می‌باشد.
مواد پلی اتیلنی که جهت تولید لوله‌های PE مورد استفاده قرار می‌گیرد با  نوع مواد پلی اتیلنی که برای تولید سایر محصولات پلی اتیلنی مورد استفاده قرار می‌گیرد متفاوت می‌باشد. پلی اتیلن در گرید‌های مختلفی موجود می‌باشد و هر کدام از این انواع مواد پلی اتیلن جهت کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خلوص مواد اولیه تولید لوله پلی اتیلنی متفاوت می‌باشد به این منظور که میزان ترکیب مواد اولیه تولید لوله پلی‌اتیلنی با مواد ضایعاتی می‌باشد و کیان اتصال در تولید لوله‌های پلی اتیلنی خود از هیچگونه مواد ضایعاتی استفاده نمی‌کند و به کیفیت عالی و مناسب لوله پلی اتیلنی متعهد می‌باشد و افتخار دارد که لوله‌های پلی اتیلنی کیان اتصال در تمامی آزمایش‌ها مورد تائید بوده است.

لوله پلی اتیلن ها انواع مختلفی دارد که با توجه به کاربرد آنها مورد استفاده قرار می گیرند. ازمناسب ترین و پرمصرف ترین لوله پلی اتیلن ها ، لوله پلی اتیلنی آبرسانی می باشد. لوله پلی اتیلنی آبرسانی به رنگ سیاه میباشد که با یک خط آبی از دیگر لوله ها متمایز می شود. بیشترین کاربرد آنها در آبرسانی و انتقال آب می باشد.

از ویژگی های مهم لوله های پلی اتیلنی آبرسانی می توان به مقاومت و سبکی آن ، عدم خوردگی و عدم رسوب گذاری نام برد. همچنین لوله پلی اتیلن آبرسانی از طول عمر بالایی برخوردارهستند و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه میباشد.

کاربرد اصلی و عمده لوله پلی اتیلن آبرسانی جهت انتقال آب در خارج از شهرها و یا در داخل شهرها برای انشعابات اصلی است. میکرو ارگانیک ها هیچ آسیبی به لوله پلی اتیلنی آبرسانی نمی رساند، این لوله ها برای لوله کشی آب شرب نیز مناسب می باشند.

کیان اتصال غرب ارائه دهنده انواع لوله و اتصالات پلی اتیلنی آبرسانی از برند گسترش پلاستیک و دیگر برندهای معتبر بازار

نظر 0

پیام بگذارید