بلاگ

اتصالات پیچی لوله پلی اتیلن

اتصالات پیچی لوله پلی اتیلن

اتصالات پیچی لوله پلی اتیلن در تاسیسات و لوله کشی رواج یافته و اتصالات بی نقص و کاملی را شکل داده اند.

 

نگاهی بر اتصالات پیچی لوله پلی اتیلن

 

اتصالات پلی اتیلن از اهمیت زیادی برخوردار می باشند. هر کجا که نشان از لوله های پلی اتیلن باشد؛ این اتصالات حضور دارند. همانطور که از نام این تجهیزات پیداست، این قطعات؛ اتصالات لوله های پلی اتیلن را انجام داده و آنها را به طور محکم به هم متصل می سازند. اما یکی از انواع این اتصالات که قابل استفاده در پروژه های کوچک می باشند؛ اتصالات پیچی لوله پلی اتیلن هستند. این اتصالات، بدون احتیاج به جوشکاری، کار خود را انجام داده و طریقه نصب و اجرای آنها بسیار آسان است. درست به همین دلایل هم محصولات فوق، جایگاه برتر را از آن خود کرده اند.

 

امتیازات برجسته اتصالات پیچی

 

اتصالات پلی اتیلن اعم از اتصالات پیچی، دارای امتیازات برجسته و قابل توجهی می باشند. در قسمت زیر به چند مورد از مهمترین آنها اشاره کرده ایم:

 

قابل نصب و اجرای سریع

نصب و اجرای اتصالات پیچی لوله پلی اتیلن ، به سرعت و بدون دخالت نیروهای انسانی صورت می گیرد. لذا اتفاقات مثبتی مثل کاهش هزینه های اجرایی نیز رخ خواهد داد.

 

قابلیت تعویض آسان

اگر صدمه ای به این اتصالات وارد شد، نیاز نیست نگران باشید. زیرا به راحتی تعویض شده و دردسرتان را کم می کنند.

 

مطابق با استانداردهای روز دنیا

اکثر اتصالات پیچی لوله پلی اتیلن ، بخصوص اتصالات مربوط به برندهای معتبر، از استانداردهای روز دنیا برخوردار می باشند. لذا آثار منفی مثل نشتی در آنها پیدا نخواهد شد.

 

 

 

اتصالات پیچی پلی اتیلن

 

 

قابلیت استفاده مکرر

شاید سایر اتصالات، تنها یکبار قابل مصرف باشند؛ اما اتصالات پیچی پلی اتیلن، اینطور نیستند. این محصولات، قابلیت استفاده مکرر را داشته و تا چند بار هم امکان مصرف دارند. پس نیاز به صرف هزینه بابت خرید مجدد این اتصالات نیست. از این رو محصولاتی مقرون به صرفه به شمار می آیند.

 

بی نیاز از دستگاه های خاص

یکی دیگر از امتیازات خوب اتصالات فوق، این است که بدون نیاز به دستگاه، قابل نصب و اجرا می باشند. یعنی همانطور که به نیروی انسانی برای نصب و اجرای آنها نیاز نیست، به دستگاه خاصی هم احتیاج نخواهد بود.

 

اتصالات پیچی پلی اتیلن و ویژگی های شاخص آنها

 

اتصالات پیچی لوله پلی اتیلن، نمونه های زیادی را در برگرفته اند که شاید از وجود آنها بی اطلاع باشید. مانند: سه راه تبدیل، زانو، اتصالات نر و ماده، زانو مساوی، تبدیل پلی اتیلن ، رابط، اتصال فلنچ دار، سه راه نر و ماده و درپوش انتهایی. حال در ادامه، توجه شما را جلب خواهیم کرد به ویژگی های شاخص و مثبتی که در این محصولات وجود دارند:

  • وزن کم

وزن سبک این اتصالات باعث شده تا فرایند حمل و نقل آنها تسهیل گردد.

  • منعطف

انعطاف پذیری اتصالات پلی اتیلن، بالا بوده و از این جهت نسبت به سایر اتصالات متمایز گردیده اند.

  • ضد رسوب و ضد زنگ

ساختار مناسب این اتصالات، مانع از زنگ زدگی و رسوب زدگی آنها خواهد شد.

  • ظاهر صاف

اگر به ظاهر این اتصالات نگاهی بیندازید، متوجه می شوید که مانند لوله های پلی اتیلن، ظاهر صاف و صیقلی دارند.

  • مقاوم

اتصالات پیچی پلی اتیلن در برابر خیلی از عوامل، مقاومت نشان می دهند، مثل: مواد شیمیایی، فشار، فرسودگی، خوردگی، نوسانات دمایی و ارتعاشات.

 

 

قیمت اتصالات پیچی لوله پلی اتیلن

 

کیان اتصال به عنوان نمایندگی گسترش پلاستیک با تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن ارائه خدمت در این حوزه می تواند شما را در داشتن خریدی مطمئن یاری نماید. شرکت گسترش پلاستیک یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله پلی اتیلن اعم از گازرسانی و آبرسانی از سایز ۱۶ میلی متر تا ۲۰۰۰ میلی متر در فشار کاری ۴ الی ۳۲ بار در شاخه های شش ، نه و دوازده متری و یا به صورت کلافی در ایران است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.