۵۷۰ مشتریان رضایتمند
۵۷۴ پروژه های نهایی
۱۵ اعضای تیم
۴ دفتر های کاری ما

کیان اتصال” تنها نمایندگی فروش لوله پلی اتیلن شرکت گسترش پلاستیک در بازار می باشد. شرکت گسترش پلاستیک یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله پلی اتیلن اعم از گازرسانی و آبرسانی از سایز ۱۶ میلی متر تا ۲۰۰۰ میلی متر در فشار کاری ۴ الی ۳۲ بار در شاخه های شش ، نه و دوازده متری و یا به صورت کلافی در ایران است. همچنین این شرکت دارای استاندارد A کشوری با ظرفیت صد و پنجاه هزار تن در سال می باشد و در سال های ۸۶ و ۹۰ به عنوان واحد نمونه تولید کننده لوله پلی اتیلن شناخته شده و عضو انجمن صنفی تولید کنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن ایران می باشد. آزمایشگاه تست شرکت گسترش پلاستیک یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین آزمایشگاه های موجود در ایران و دارای گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است. تمامی محصولات تولیدی این کارخانه دارای پروانه استاندارد کشوری می باشد. کارخانه گسترش پلاستیک واقع در منطقه صنعتی شهریار است . جهت خرید و دریافت مشخصات لوله پلی اتیلن شرکت گسترش پلاستیک با شماره های ما تماس حاصل فرمائید.

چرا از کیان اتصال خرید کنیم؟

کیان اتصال با داشتن کادر مجرب و ارائه خدمات فروش منصفانه، شما را متقاعد می کند تا در دفعات بعد از کیان اتصال  خرید کنید! سرعت عمل و کیفیت ارائه خدمات از جمله بهترین خدمات این شرکت است.

کیان اتصال

گروه اجرایی حرفه ای

رعایت استانداردهای تاسیسات مکانیکی و پایپینگ، بهترین کیفیت اجرا را همراه قیمت واقعا مناسب، به ارمغان خواهد آورد.

کیان اتصال

صداقت در فروش تجهیزات

جلوگیری از مغایر فروشی و فروش دقیق به مشتری طوری که اجناس استعلام شده دقیقا مانند مورد درخواست شده به دست مشتری خواهد رسید.

کیان اتصال

حذف واسطه‌های میانی

از تولید کننده دست اول خرید کرده اید که باعث می‌شود که قیمت تمام شده برای خریدار بسیار به صرفه باشد.

کیان اتصال

استفاده از مواد درجه یک

استفاده از مواد درجه یک پتروشیمی با قیمت مناسب، علاوه بر اینکه تولید قطعات را به کیفیت بهتر سوق می‌دهد، همچنین عمر و استفاده از قطعات را بسیار بهبود میبخشد.